KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139451
nr 1313 9451
Oidentifierad konstnär. Ångslupen "Therese", Sverige, 1800-tal. Ej signerad. Duk på pannå, 11x19 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:32:55
1.300 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)